תיקון שואב אבק דייסון

שואבי האבק של Dyson הפכו למותג פופולרי ואמין בזכות המוצרים האיכותיים שלהם. הם השקעה לא זולה בד”כ, אבל הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר מאשר שואבי אבק אחרים. וכדי לשמור על חיי שואב האבק של Dyson שלכם, חשוב לטפל בו כראוי, כולל תיקון שואב אבק דייסון כשצריך. שואב אבק דייסון הוא השקעה חשובה בבית, ויש להתייחס אליו כך על ידי טיפול נכון בו. אבל, מה זה אומר, לטפל בשואב דייסון כראוי? בין היתר, זה אומר שכאשר השואב מתקלקל, חשוב להזמין טכנאי תיקון שואב אבק דייסון שמתמחה בסוג השואבים האלחוטיים האלו. עם זאת, ישנם גם מקרים בהם תקלות בדייסון יכולות להיפתר לבד ללא סיוע טכנאי תיקון DYSON. בואו נעבור על חלק מהמקרים האלו.

לטפל בשואב הדייסון שלכם לבד או בעזרת טכנאי

אפשר בימינו להזמין בקלות באינטרנט תיקון שואב אבק דייסון בכל עיר מגורים, אבל חשוב גם לדעת לטפל בשואב לבד כשזה אפשרי. למשל, במקרים של חסימות בחלקים שונים של המכשיר עקב הצטברות פסולת ולכלוך. במקרים אלו, מכשירי הדייסון מתפרקים לכמה חלקים שונים, כאשר כל החלקים ניתנים לניקוי במיידי ובקלות.

כמו כן, ייתכנו מקרים בהם הדייסון נופל, מה שמצריך לבדוק אם יש שקעים בגוף ואם יש סדקים כלשהם במארז שלו או כל נזק נראה לעין. אם הדייסון איבד מכוח השאיבה שלו אחרי הנפילה, רוב הסיכויים שיש סדק והאוויר בורח ממקום כלשהוא החוצה. במקרים אלו, כמובן תצטרכו טכנאי תיקון שואב דייסון או מעבדה. אגב, בימינו ישנם גם שירותי תיקון דייסון עד הבית.

יש תקלות נפוצות בדייסון?

שואב דייסון מאוד נוח לשימוש, יעיל ונחשב מכשיר אמין בטווח הארוך. עם זאת, לאחר שימוש מרובה בדרך כלל זמן חיי הסוללה מתקצר, מה שלרוב יצריך רכישת סוללה חדשה המצריכה גם את התקנתה. הסוללות במכשירים אלו מובנים בתוך המכשיר, מה שמצריך לרוב הזמנת טכנאי עד הבית לתיקון דייסון, שליחת המכשיר למעבדה וכולי.

כמו כן, חלק מהמכשירים הישנים עשויים שלא לעבוד טוב כי אין להם מספיק כוח יניקה. במקרים אלו, ייתכן שמדובר בסדר שממנו בורח האוויר, או שמא המנוע של השואב כבר התעייף. אם שללתם סתימת לכלוך בחלקי השואב, ייתכן שהגיע הזמן להחליפו.

כמה עולה תיקון שואב אבק דייסון?

בממוצע, תשלמו כ-250 ₪ – 450 ₪ על תיקון שואב אבק דייסון, כאשר במקרים בהם התיקון יהיה גבוה מכך, אתם תיודעו ע”י המעבדה על כך. עלות בדיקה טכנאיט לרוב תנוע בין 100 – 150 ₪, מה שאמור להתקזז מעלות התיקון הסופית ברוב המעבדות שמכבדות את עצמן.

המלצה מאיתנו, בדקו תמיד לגבי הזמנת טכנאי תיקון שואב אבק דייסון עד הבית. כאשר תעשו זאת, תערכו גם השוואת מחירים בין טכנאים מומלצים לתיקון דייסון, מה שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף בכיס.